Чат-бот: Реєстрація на події

До Курсів

Цикл майстер-класів «Орієнтири для себе та свого бізнесу під час турбулентності»

    icon
    5 навчальних модулів

Участь у цьому курсі - це можливість дізнатися круті лайфхаки, щоб підтримувати та розвивати свій бізнес у нинішній складний час.

Illustration

Про Курс

Нинішній період називають «турбулентністю» — зміни відбуваються швидко, трясе потужно. Як бізнесу втриматися в цих нових умовах? А як забезпечити рух вперед? Підприємцям потрібні особливі знання, навички, підтримка кризових менеджерів.
Спікер поділиться своїми спостереженнями про те, в яких зонах діяльності власника і керівника бізнесу є найбільші ризики розривів під час «турбулентності». Розповість, на які «дзвіночки» треба звертати увагу і діяти на випередження


Пройшовши курс ви зможете:
дізнатися, які бувають «тонкі» місця у бізнесі й краще зрозуміти, де і коли слід вжити запобіжних заходів;
оцінити реальний стан справ у своїй фірмі чи організації;
отримати нові знання та прокачати навички у персональному, організаційному та управлінському напрямку своєї діяльності;
на основі перевірених методик та формул розробити рятівну стратегію для свого проекту.

Участь у цьому курсі - це можливість дізнатися круті лайфхаки, щоб підтримувати та розвивати свій бізнес у нинішній складний час.

Вартість

FREE

Кількість занять 

5 відеоуроків 

Коли?

Можете почати, коли буде зручно!

Программа курсу

Модуль №1 Рветься там, де тонко: як бізнесу вижити під час «турбулентності»?

● дзвіночки, на які треба звертати увагу власнику й керівнику бізнесу за трьома напрямками діяльності: персональному, управлінському, організаційному.  

Illustration

Модуль №2 Симптоми та рішення. Персональний напрямок 

● формування та балансування цілей власника - цілей бізнесу – ресурсів;● розділення ролей власника та формування показників діяльності відповідно до ролей акціонер - ТОП керівник - лінійний керівник – спеціаліст;● розуміння етапів розвитку компанії та трансформації ролі власника, також динаміка PAEI компанії за методологією Адізеса.

Illustration

Модуль № 3 Симптоми та рішення. Управлінський напрямок

● формування, адміністрування та покращення процесів компанії;● впровадження базового алгоритму діяльності керівника, розстановка пріоритетів в управлінській діяльності;● постановка завдань, критичність виконання цілі, оцінка готовності виконання завдань підлеглими, різні стилі управління. 

Illustration

Модуль №4 Симптоми та рішення. Організаційний напрямок «серце бізнесу»

● формування ланцюжка функцій компанії та яка функція стоїть на старті, вибір з трьох типів бізнес-моделей, сегменти клієнтів та їхні потреби, продукт та ціннісна пропозиція компанії;● функціонально-адміністративна структура: розділення процесів на типи, горизонтальна та вертикальна структуризація компанії, R&D як окремий вид діяльності;● управлінський облік: архітектура бюджетів, використання звітів P&L-CF-BL, фінансові показники діяльності у проектах/сегментах клієнтів/категоріях продукту/LTV.

Illustration

Модуль №5 Управління змінами

● Зміни в управлінні фірмами та компаніями● Підтримка кризових менеджерів

Illustration

Спікер

Illustration

Ілля Новіков

керівник проектів організаційного розвитку компаній, бізнес консультант (м.Київ), має понад 15 років досвіду у розробці та впровадженні планів розвитку, а також управлінні змінами в компаніях.

Інші курси для Вас!

Дізнайтесь, як заснувати власне підприємство, правильно вести бухгалтерську звітність, складати фінансовий план, отримати фінансування на розвиток своєї бізнес-ідеї, просувати продукт і управляти командою. Все це на нашому порталі у форматі освітніх курсів.

Illustration

Стратегія зростання бізнесу в умовах невизначеності

Про адаптацію бізнесу до нових реалій сьогодення та забезпечення його стабільного зростання, розвитку для збільшення прибутку та продуктивності компанії

Illustration

Експрес-курс «Гранти для бізнесу»

Пройдіть експрес-курс «Гранти для бізнесу» та отримайте кошти для розвитку своєї справи!

Illustration

Серія тренінгів про експорт

Із курсу ви дізнаєтеся про те, як знайти споживача за кордоном та вийти на міжнародний рівень.

Image placeholder

Контакти

Адреса: м. Тернопіль, вул. 15 квітня 2м (Бізнес-центр К-15)

  • icon

    +380969977204

  • icon

    moc.liamg%40latigideniarkutsew